Uzaktan Canlı Eğitim

Uzaktan Canlı Eğitim (UCE)

Günümüzde toplumların rekabet güçlerini ve gelişmişlik düzeylerini belirleyen en belirleyici unsur bilgidir. Her alanda bilişim teknolojileri kullanılarak insan kaynaklarının geliştirilmesi ve hayat boyu eğitim ve eğitime yapılan yatırım öncelikli olarak önem taşımaktadır. Internet ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler klasik öğretim metotlarının değişimine de olanak tanımıştır. Geleneksel yöntemlerle çözülemeyen eğitim sorunlarının çözüm arayışlarından biri olması, sağladığı olanak ve esneklikler nedeniyle günümüzde popüler bir eğitim sistemidir.

Eğitimci ile öğrencilerin farklı mekanlarda bulunarak gerçekleştirdiği bir eğitim metodu olan Uzaktan Canlı Eğitim’de, eğitmen sizden farklı bir mekanda ders verirken, öğrenciler isterlerse evlerinden, internetin olduğu farklı herhangi bir mekandan ve hatta farklı il ve ülkelerden eğitime katılabilirler.

Gerçek bir sınıftan farkı olmayan online dersliklerimizde parmak kaldırabilir, soru sorabilir, derse katılabilirsiniz. Kısacası kusursuz bir eğitim deneyimi için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı internet bağlantınızın olduğu her yerde karşılayabilirsiniz. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuz sayesinde istediğiniz yerden eğitim alabilirsiniz.

Bilişim Eğitim Merkezi hızla gelişen ve değişen eğitim sektöründe bireylerin ve kurumların gelişimine, mekandan ve zamandan bağımsız olarak uygun teknolojik alt yapısı, alanında uzman eğitmen kadrosuyla uzaktan canlı eğitim metodu ile katkı sağlamak amacıyla online eğitimler vermektedir.

Microsoft, Adobe, Cisco, Corel, SolidWorks, Sta4-CAD, iş ortaklarının Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi, bu yetkinlikler ile eğitimde kalite konusunda gücüne güç katarak mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı da sunmaktadır.

Türkiye’nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Bilişim Eğitim Merkezi Uzaktan eğitim metodu ile daha çok kişiyi bilişim teknolojileriyle tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.

Uzaktan eğitim metodunu tercih eden kursiyer adaylarımız için

  • Bilgisayar, tablet PC veya akıllı telefon
  • İnternet bağlantısı
  • Kulaklık yeterlidir.

Bilişim Eğitim Merkezi eğitim verdiği kişi ve kurumlara kalite, güven, memnuniyet, kariyer odaklılık, yenilikçilik ve öğretme garantisi prensipleriyle değer katarak 1999 yılından itibaren hizmet vermektedir. Derse katılıp, %90 online eğitimine devam ettiği halde belge alacak başarıyı gösteremeyen veya sınavlarda başarılı olmasına rağmen kendisini yetersiz hisseden kursiyer, aynı eğitimi tekrar ücretsiz alma hakkına sahiptir.