Kaolin , Bordo bulamacı , Güneş yanığı

Organik Tarım Ürünleri

Organik tarım ürünlerini internet üzerinden tek tıkla sizlere sunuyoruz. Yerli hammadde kaynakları kullanılarak çevre dostu ve herkes tarafından ulaşılabilir ürünler imal ediyoruz.

Güneş yanığı, bitki sıcaklığının 50°C üstüne çıkmasıdır. Bu sıcaklığa erişildiği zaman bitkinin kalitesi ciddi şekilde düşecektir. Güneş yanığından kurtulmak için Kaolin uygulamasından yararlanılır. Güneş yanığı çoğu zaman ağacın güneybatı bölümünü etkiler. Yaprakları ıslatmak aradığınız korumayı sizlere asla sunamaz.

Kaolin, granit kayaçlardan elde edilir. Beyaz ve yumuşak bir toprak türü olan kaolin modellerini en uygun fiyatlardan satışa çıkarıyoruz. Organik tarım ürünlerinde ilk gün ki heyecanımızla, profesyonel bir ekip ruhu ile hareket ediyoruz.

Bitki Koruma Ürünü Satın Al

Geleneksel tarım ilaçlarından biri olan Bordo bulamacı, bakır sülfat ve sönmüş kirecin belirli oranlarda karışımıyla elde ediliyor. Bordo bulamacı genel olarak bağlarda tercih ediliyor. Bordo bulamacı birçok hastalığa karşı kullanılıyor. Meyve ağaçlarında faydalı olan bordo bulamacı ayrıca ağaçları gelecekte maruz kalabilecekleri hastalıklara karşı da koruma altına alıyor. Firmamız doğal kaynakları yok etmeden, mümkün olduğunca sürdürülebilir tarım anlayışıyla hareket ederek en iyi desteği veriyor.