Antalya halı yıkama, Antalya halı temizleme, Konyaaltı halı yıkama

Antalya Halı Yıkama

Kurulduğu günden bu yana halı yıkama sektöründe yer alan Antalya halı yıkama firması olarak her zaman kaliteli ve güvenli hizmetleri sizlere sunmaktadır.
Ev ya da iş yerlerinde kullanılan halılar gün boyu çok fazla dolaşıldığından dolayı çevrede bulunan toz ve kirleri üzerinde toplamaktadır. Bu tozlar halı diplerine ulaşarak bakteri oluşturmakta ve gün geçtikçe bu bakteriler çoğalıp çeşitli hastalıklara neden olmaktadır. Silmek ya da süpürmek ile bu bakteriler yok olmaz.

Bunun için uzman firmalardan yardım almak gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı anti bakteriyel temizlik ürünleri ile Antalya halı temizleme firmamızda hijyenik ortamlarda yıkama işlemleri yapılmaktadır. Son derece güvenli ve kaliteli hizmetleri ile firmamız her zaman lider konumda yer almaktadır.
Halı Yıkama Fiyatları

Sizlerin talebi üzerine fabrikamıza gelen halılar toz alma, leke kontrolü, makineli yıkama sistemi, durulama, kurutma, son kontrol ve paketleme işlemleri sırası ile yapılmaktadır. Konyaaltı halı yıkama fiyatları son derece uygun olan firmamız her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır. Fiyatlar genel olarak halıların türlerine, özelliklerine ya da çokluğuna göre değişmektedir. Sizlerin memnuniyeti her zaman en büyük önceliktir.