Steroid, Danabol, Genotropin, Growth hormon

Balkan Pharma


Balkan Pharma, uzun yıllardır ilaç sektöründe hizmet veren bir ilaç firmasıdır. Firma olarak insanların daha uzun, daha sağlıklı ve daha mutlu yaşamalarına yardımcı olmak en önemli misyonumuzdur. Ciddi araştırmalar sonucunda üretilen ilaçlarımız sertifikalı olarak satışa sunulmaktadır. Balkan Pharma olarak, üretilen ilaçların her kesimden insanın satın alma gücüne uyan, kaliteli ve aynı zamanda kabul edilebilir fiyat algısına sahip ilaçlar olması hedeflenmektedir.

Balkan Pharma Streoid
Balkan Pharma’nın tablet ürünleri ve enjeksiyon ürünleri bulunuyor. İnsan vücudunda üretilen hormona steroid denir. Steroid aynı zamanda kortizon olarak da bilinir. Steroid hormonu insan sağlığında son derece önemli bir yere sahiptir. Eksikliğinde halsizlik yorgunluk gibi problemler yaratır. Steroidler iltihap önleyici, romatizma, artrit, gut ve behçet gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır. Birçok sporcu antrenmanlardan sonra testosteron seviyesini yükseltip kas onarımını hızlandırmak için steroid kullanır. Kas eriten hormonların etkilerini önlemek adına hızla şişen bir kas yapısı sağlayan bir ilaçtır.

Danabol
Danabol, hızlı ve etkili hacim steroid olarak çok tercih edilir. Kalsiyum oranı yüksek, metabolizmayı güçlendirici ve protein üretimi ile birçok hastalıkta kullanılır. Güreş, halter gibi vücut geliştirenlerin kullandığı kısa sürede sonuç veren bir ilaçtır.

Genotropin
Çocuklarda büyüme hormonu yetersiz salgılanması nedeniyle büyüme bozuklukları olur. Yapısı gereği kemiklerin ve kasların gelişimi sağlayan genotropin büyüme hormonu görevini görür.

Growth Hormonu
Kemik, kas ve diğer organların gelişimi sağlayan growth hormonu yağ yakımı ve kas kütlesini arttırır. Motivasyon artışı da sağlar. Sizler de bu ürünleri satın almak istiyorsanız https://balkanpharmatr.com/ sitesinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.