matbaa , etiket baskı , asansör etikesi

Kaliteli Etiket Modelleri

Etiket baskı modellerini tercih ettiğiniz her türlü işiniz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kaliteli etiket baskı çeşitlerini tercih edeceğiniz birçok alternatif için ekibimizden tasarım destek alıp yardım isteyebilirsiniz. Biz, profesyoneller için çevrimiçi bir yapışkan etiket yazıcısı olan modern ürünleri kullanıyoruz. Dikdörtgen, yuvarlak veya kişiselleştirilmiş formatta rulo halinde baskılar yapıyoruz. Kağıt malzeme veya plastik film üzerine ve seçtiğiniz kesikli etiket yazıcıları üretiyoruz.

Şişe etiketi, gıda ürünü, kozmetik ürünü gibi birçok çeşidi bulabilirsiniz. Pandemi önlemleri için geçiş alanı, kapı ve asansör etikesi de basıyoruz.

Yapışkanlı Etiket Modelleri

Yapışkan etiketlerin yazıcısı olarak kaliteli yüzeyler sunuyoruzYazdırmadan önce, rulo halindeki kendinden yapışkanlı etiketleriniz için size en uygun yapışkan türünü çevrimiçi olarak seçebilirsiniz. Yüksek yapışma gücüne sahip yapışkanlı kendinden yapışkanlı bir rulo size zaman içinde kusursuz bir tutuş garantisi verecektir. Düşük yapışkanlı bir yapışkan, etiketinizi iz bırakmadan istediğiniz zaman yeniden konumlandırmanıza olanak tanır. Dış mekan etiketi en kötü koşullara dayanabilmelidir, güneşe maruz kalan bir vitrindeki bir üründe bile kaliteli matbaa baskılarımızla fark yaratıyoruz.