Köpek Kulübesi , Ahşap Saksı

Ahşap Köpek Kulübesi | Dış Mekan Saksı Ürünleri

Dış mekan saksı ürünleri seçenek ve kullanım artılarıyla birbirinden özel tasarımlarla sunulmaktadır. Ahşap Yapı Market aradıklarınızı kapsamlı bir şekilde sağlamaktadır.
Ahşap köpek kulübesi en özel ürünlerimizden biri olarak bahçede evcil hayvanlara konaklama alanı tanımaktadır. Modellerimizin büyüklüğü ve tasarımı değişmektedir.
Ahşap Köpek Kulübesi Fiyatları
Büyüklük arttıkça, modellerdeki tasarım işçilik ve malzeme değişiklikleri ahşap köpek kulübesi fiyatlarını değiştiren bir etkendir. Kuru bir iç yüzey kalmasına odaklanan köpek kulübeleri, küçük bir evi andıran niteliktedir. Kapılı ve kapısız köpek kulübelerinden dilerseniz dikdörtgen olan tasarımları da değerlendirebilirsiniz.
Köpek Kulübesi Modelleri

Köpek kulübelerinde teraslı modeller çok konforlu bir his vermektedir. Kulübenin iç kısmından çıkan evcil hayvan, korunmaya devam ederek etrafı seyreder. Kalabalık bir evcil alan sahası varsa ikişerli kulübelerden de alabilirsiniz.
Büyük Ahşap Saksı
Restoran bahçeleri, alışveriş merkezleri, müstakil ev, apartman bahçeleri ahşap saksılarla daha güzel hale gelebilir. Zemin ebatlarına göre saksı büyüklüğü ve sayısı ayarlanabilir. Tercihlerinizde büyüklü küçüklü modelleri kombine edebilirsiniz. Sitemizde ekonomik sonuçlarla düzenlemeler yapabilirsiniz.
Dış Mekan Saksı Modelleri
Saksıların iç kısımlarını doğal ve yapay ağaçlarla hazırlayabilirsiniz. Nasıl bir dekorasyon planı varsa uygun sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.
Mimari çalışmalarda ahşap saksı doğal ve gösterişli bir izlenim bırakmanın yolu olabilir. Büyük ahşap saksılar, kare, dikdörtgen saksı modelleri organik bir dekor oluşturmaktadır. Saksılarda ahşabın kullanımı ve parlaklığı uzun vadede kalıcı bir görsel sağlamaktadır.