Karadeniz Saç Ekimi, Saç Ekimi Trabzon, İmperial Saç Ekimi

Saç Ekimi Trabzon

Saç Ekimi Trabzon ili başvurularınızı dünya çapında hizmet veren firmamıza beklemekteyiz. Doğal saç görüntüsüne kavuşmanız için hayallerinize önem veriyoruz.

Saç ekimi Trabzon başvurularınızı ister bu ilden isterseniz dünyanın başka bir yerinden yapabilirsiniz. Yeni ve kalıcı saçlarınız için en uygun teknikleri kullanarak etkili çözümler sunuyoruz. Uzman doktorlarımızın önerilerine de uyarak etkili bir saç ekim sürecine dahil olabilirsiniz.

Trabzon Saç Ekimi

İmperial saç ekimi uygulamalarımız tercihlerinize göre uluslararası standartlarda yapılmaktadır. Turkey Hair Center uzmanlarımız güncel teknolojileri kullanarak en iyi sonuçlar sağlamayı garanti eder. En popüler saç ekimi uygulamalarımızdan bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Safir fue tekniği
  • Fue tekniği
  • DHI saç ekimi
  • DHI Plus saç ekimi


Saçlarınız için hangi tekniğin en uygun olduğu sizin ve hekiminizin birlikte alacağı kararla belirlenecektir. Seyrek ve sık saç ekimi durumlarına göre, diğer beklentiler ve hasta sağlık durumu bir arada değerlendirilir. Doğal ve yenilenmiş bir saç görüntüsüne ulaşmanız için gereken süre, yaralarınızın iyileşmesi hakkında bilgi verilmektedir.

Saç Ekim Merkezi | Fue Tekniği

Fue tekniği kullanımı en yaygın saç ekimi yöntemlerinden biridir. Geniş veya dar bir alana nakil yapılacak saç kökleri, ense bölgenizde bulunan ve dökülmeyen canlı greftlerden seçilmektedir. Lokal anestezi uygulanarak yapılan bu yöntemde hastalarımız sonuçlardan memnun kalmaktadır.

Yenilenmiş görüntüsüyle Türkiye’nin en başarılı kliniklerinden Turkey Hair Center’e başvurularınızı bekliyoruz. Karadeniz saç ekimi  merkezimiz hastalarımızın tüm sürecinde 7/24 destek sunmaktadır. Operasyondan sonra gerek yüz yüze gerekse online olarak kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.