Güzellik uzmanlığı, güzellik uzmanlığı eğitimi, güzellik uzmanlığı kursu

Sevgi Önel Güzellik Uzmanlığı Kursu

Makyaj ve kalıcı makyaj alanında 21 yılı aşkın profesyonelliği ile tanınan Sevgi Önel sizlere güzellik uzmanlığı eğitim imkanı sunuyor.

Güzellik uzmanlığı kursu için kayıt olmayı düşüyorsanız Türkiye’nin tanınan güzellik uzmanı Sevgi Önel’den eğitim alabilir. 21 yılı aşkın tecrübesi ile sizlere hem makyaj hem de kalıç makyaj hakkında eğitim imkanı sunuyor. Teknolojik gelişmelerden faydalanarak güzellik dalında uzman olmak ister misiniz?

Güzellik ve bakım sektöründe sunduğu eşsiz hizmetler ile tanınan Sevgi Önel, makyaj, kalıcı makyaj, protez tırnak, alt branşlar ve master program ile eğitim sunuyor. Öğrencilerine güzellik uzmanlığı alanında verdiği eğitim ile sektörde yeni yetenekler keşfediliyor.

Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

Günümüzde çoğu kadın bakımına önem veriyor. Özellikle makyaj ve bakım ile ilgili her konu kadınları yakından ilgilendiriyor. 2014 senesinde M.E.B Sevgi Önel Güzellik Uzmanlığı Eğitimi vermeye başlayarak sektörde profesyonel bir şekilde hizmet veren güzellik uzmanları yetiştirmeye başladı. Sunduğu yüksek kaliteli eğitimi ve mesleki yeterlilikleri ile sektöre hizmet verecek öğrenciler yetiştiriyor.

www.sevgionel.com