antalya sürücü kursu , antalya sürücü kursları , sürücü kursu antalya


Bahar sürücü kursu olarak uzman ekip kadromuzla 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Antalya Sürücü Kursu Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur. Bu sebeple Bahar Sürücü Kursu Eğitim Kurumu kaliteyönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, Antalya Sürücü Kursları ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan biryönetim anlayışına sahiptir. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kaliteyönetimi diyebiliriz.


Sürücü Kursu Antalya Bahar Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır. Eğitim kurumumuzda modern donanımlı, klimalı, 24 kişilik ve derslerle ilgili materyallerle desteklenen sınıflar mevcut olup, alanında uzman tecrübeli öğretmenlerle eğitim verilmektedir. Kurumumuzda teorik dersleri geçme oranı %99’dur.

Telefon: (0242) 335 55 53 Gsm: 0543 811 41 05 E-Posta: info@antalyabaharsurucukursu.com Website: www.antalyabaharsurucukursu.com